Keypads
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.261 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005873 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.261 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Dimensions | 15 x 14 x 3cm |
| Category Code | SKP |


