Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.07kg |
|---|
| Unit Brutto Volume | 0.0001792 cubm |
|---|---|
| Unit Gross Weight | 0.115 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 100.2mm × 20.8mm × 20.3mm |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Magnetic contact |
| Communication | Wireless |
| Detection technology | Magnetic |


