Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | EUFY | Вес: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.125 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00056 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.125 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Colour | White |
| Detector Type | Magnetic contact |
| Category Code | MDE |


