Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.096kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000598 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.096 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 110 × 65 × 50 mm |
| Included Accessories | SmartBracket mounting panel CR123A battery (pre-installed), Installation set, User’s guide. |
| Operating temperature range | -10°С to +40°С |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Detection technology | PIR |
| Detecting area | Up to 12 m |
| Category Code | MDE |


