Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.118kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 6.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006851 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Unit Net Weight | 0.118 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 134 × 44 × 34 mm |
| Included Accessories | SmartBracket mounting panel, CR123A batteries (pre-installed), Bracket, Installation kit, User’s guide. |
| Operating temperature range | −10°С to +40°С |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Detection technology | PIR |
| Detecting area | up to 15 meters |
| Category Code | MDE |


