Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.167kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.222 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008925 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.222 kg |
| Unit Net Weight | 0.167 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 135 × 70 × 60 mm |
| Power supply requirements | Batteries: CR123A (×2), 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


