Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.167kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008687 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.167 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 135 × 70 × 60 mm |
| Power supply requirements | Batteries: CR123A (×2), 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


