Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.45e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 56 × 56 × 14 mm |
| Operating temperature range | 0°С to +50°С |
| Power supply requirements | Battery: Two AAA batteries, 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Flood |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


