Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 3.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001023 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Colour | Black |
| Power supply requirements | Battery: CR123A battery, 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Glass break |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


