Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.22kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 16.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009356 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.22 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 132 × 132 × 31 mm |
| Power supply requirements | Battery: Two CR2 batteries, 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Fire |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


