Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.092kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 7.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005831 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.092 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 110 × 65 × 50 mm |
| Operating temperature range | -10°С to +40°С |
| Power supply requirements | Battery: CR123A battery, 3 V |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


