Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.081kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.108 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003443 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.108 kg |
| Unit Net Weight | 0.081 kg |
| Dimensions | 24 x 110 x 27 mm |
| Detector Type | Special |
| Category Code | MDE |


