Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.217 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001008 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.217 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Dimensions | 108 x 61 mm |
| Current drain | 20 mA |
| Detector Type | Fire |
| Communication | Wireless |
| Category Code | MDE |


