Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005775 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Dimensions | 62 x 137 x 42mm |
| Operating temperature range | -10°C...+55°C |
| Power supply requirements | 12 V DC |
| Environment | Indoor |
| Detector Type | Motion |
| Detection technology | PIR |
| Detecting area | 15 m x 20 m, 90° |
| Category Code | MDE |


