Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.144kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00063 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Unit Net Weight | 0.144 kg |
| Dimensions | 62 x 137 x 42 mm |
| Operating temperature range | -10°C...+55°C |
| Power supply requirements | 12 V DC |
| Detector Type | Motion |
| Detection technology | PIR |
| Detecting area | 20 m x 24 m |
| Alarm output | 40 mA / 24 V DC |
| Category Code | MDE |


