Detectors
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.064kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 5.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 6.738e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.064 kg |
| Dimensions | 24 x 110 x 27 mm |
| Current drain | 27 mA |
| Detector Type | Magnetic contact |
| Communication | Wireless |
| Detection technology | Magnetic |
| Category Code | MDE |


