Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.626 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002508 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.626 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 163 × 163 × 36 mm |
| Category Code | CNP |


