Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.32kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.65 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001697 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.65 kg |
| Unit Net Weight | 0.32 kg |
| Dimensions | 264 x 134 mm |
| Max. number of outputs | 128 |
| Max. number of zones | 128 |
| Category Code | CNP |


