Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.43 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002313 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.43 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Dimensions | 23.5 x 14 x 5.5cm |
| Max. number of outputs | 128 |
| Max. number of zones | 128 |
| Max. wireless zones | 112 |
| Category Code | CNP |


