Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.028kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.076 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000567 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.076 kg |
| Unit Net Weight | 0.028 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 98 × 70 × 17 mm |
| Category Code | CNP |


