Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.078 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000539 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.078 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Dimensions | 138 × 64 × 13 mm |
| Category Code | CNP |


