Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.231 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001644 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.231 kg |
| Unit Net Weight | 0.11 kg |
| Dimensions | 160 x 110 mm |
| Category Code | CNP |


