Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.097 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006184 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Colour | White |
| Category Code | CNP |


