Control Panels
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.152 kg |
| Shipping Box Width | 28.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006322 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.15 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Colour | White |
| Category Code | CNP |


