Additional Modules
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.032kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.074 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000612 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.074 kg |
| Unit Net Weight | 0.032 kg |
| Dimensions | 80 x 57 mm |
| Category Code | ADM |


