Additional Modules
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.255kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.36 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001623 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.36 kg |
| Unit Net Weight | 0.255 kg |
| Dimensions | 126 x 158 x 46mm |
| Power supply requirements | 12 V DC |
| Max. number of zones | 4 |
| Category Code | ADM |


