Door Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 38.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.2 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01131 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.2 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Colour | Silver |
| Operating temperature range | 10°C to +55°C |
| Power supply requirements | 12V 2A DC |
| Category Code | CRL |


