Door Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.56 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0033 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.56 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 156 x 98 x 51mm |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Power supply requirements | 9-15DC/500mA |
| Category Code | CRL |


