Door Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001394 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Dimensions | 135×47.5×16mm |
| Operating temperature range | -30°C-+60°C |
| Power supply requirements | 5-16V DC / 100mA/ 300mA/ 800mA |
| Category Code | CRL |


