Door Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001188 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Operating temperature range | -30°C to +60°C |
| Power supply requirements | 9V–15V DC/100mA |
| Category Code | CRL |


