Door Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.28 kg |
| Shipping Box Width | 8.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008694 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Dimensions | 50 (W) x 133 (H) x 27 (D) mm |
| Operating temperature range | -40°C to +60°C |
| Category Code | CRL |


