NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 36 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.018 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02192 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.02 kg |
| Unit Net Weight | 1.6 kg |
| Dimensions | 375 x 282 x 56mm |
| Power consumption | 9.5 Watts |
| USB 2.0 | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -10°C~+55°C |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Quad-core embedded processor |
| Power supply requirements | DC12V/4A |
| RS232 | 1 |
| Number of drives/bays | 2 |
| Rack 1U | Yes |
| Alarm In | 4 |
| Alarm Out | 2 |
| Number of Channels | 8 |
| Category Code | NVR |


