NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.57 kg |
| Shipping Box Width | 8.9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009278 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.57 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Dimensions | 260×224.9×47.6mm |
| Power consumption | 3 Watts |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -10°C ~ +55°C |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | Single, DC12V/2A |
| SATA | Yes |
| Desktop/pedestal | Yes |
| Number of drives/bays | 1 |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 8 |
| Category Code | NVR |


