NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.613 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009207 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.61 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Dimensions | 260 x 224.9 x 47.6mm |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -10°C ~ +55°C |
| HDMI | 1 |
| Integrated LAN | 10/100 |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Dual-core embedded processor |
| Power supply requirements | Single, DC12V/2A |
| SATA | Yes |
| Number of drives/bays | 1 |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


