NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25.9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.14 kg |
| Shipping Box Width | 9.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008765 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.45 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 204.6 x 204.6 x 45.6mm |
| Power consumption | 3 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -10°C ~ +55°C |
| HDMI | 1 |
| Integrated LAN | Gigabit |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Dual-core embedded processor |
| Power supply requirements | Single, DC12V/2A |
| SATA | Yes |
| Number of drives/bays | 1 |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


