NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.46 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009497 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.46 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| USB 2.0 | 1 |
| SATA | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


