NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.1 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009015 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| USB 2.0 | 1 |
| SATA | Yes |
| Rack 1U | Yes |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


