NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.92 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01298 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.92 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Dimensions | 260 x 224.9 x 47.6mm |
| Power consumption | 5.3 Watts |
| USB 2.0 | 2 |
| RJ45 | 1 |
| HDMI | 1 |
| Integrated LAN | 10/100 |
| 15pin D-sub | 1 |
| CPU | Dual-core embedded processor |
| Power supply requirements | Single, DC48V/1.25A |
| SATA | Yes |
| Number of drives/bays | 1 |
| Rack 1U | Yes |
| PoE ports | 4 |
| Number of Channels | 4 |
| Category Code | NVR |


