NVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 1.92kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.032 kg |
| Shipping Box Width | 29.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0108 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.03 kg |
| Unit Net Weight | 1.92 kg |
| Dimensions | 180mm×190mm×50mm |
| Power consumption | 10.2 Watts |
| USB 2.0 | 3 |
| Operating temperature range | -30°C (with heater)~ +70°C |
| CPU | Embedded LINUX |
| Power supply requirements | DC 6V~36V |
| RS232 | 3 |
| Alarm In | 9 |
| Alarm Out | 2 |
| Number of Channels | 4 |
| RS-485 | 2 |
| Number of HDD | 1 |
| Category Code | NVR |


