IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AXIS | Вес: | 0.016kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.268 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001964 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.268 kg |
| Unit Net Weight | 0.016 kg |
| Included Accessories | Installation Guide 8 - m ( 26 ft) black cable, 2 pcs locking nut, mounting brackets |
| Operating temperature range | - 20 °C to 50 °C |
| Sensor size | 1/3” |
| Electronic Shutter Speed | 1/32500 s to 1/25 s with 50 Hz, 1/32500 s to 1/30 s with 60 Hz |
| Focal Length | 2.8mm |
| Min. Illumination | 0.2 Lux |
| Category Code | FNC |


