IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AXIS | Вес: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.31 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006496 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.31 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | Ø132 x 260mm |
| Power consumption | 12.95 Watts |
| Included Accessories | Installation guide, Windows ® decoder 1 - user license, drill hole template, connector kit, mounting bracket AXIS W eather Shield L |
| Audio port | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | - 40 °C to 60 °C |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.9” |
| Electronic Shutter Speed | 1/62500 s to 2 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Camera design | Bullet |
| Power options | PoE |
| Environment | Outdoor |
| IR Illumination | Yes |
| Focal Length | 2.8-8.5mm |
| Min. Illumination | 0.03 Lux |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


