IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.442kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003125 cubm |
| Unit Gross Weight | 1 kg |
| Unit Net Weight | 0.442 kg |
| Dimensions | 202 x 102 x 31mm |
| Included Accessories | Installation Guide, Windows decoder 1 - user license, power supply Rubber feet, mounting brackets |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | 0 °C to 45 °C |
| MicroSD Card Slot | 2 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Power options | 12V |
| RJ12 | 1 |
| Category Code | FNC |


