IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.378kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.53 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002254 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.53 kg |
| Unit Net Weight | 0.378 kg |
| Dimensions | 81 mm × Φ109.9 mm |
| Power consumption | 3.6 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -40°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 8 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Focal Length | 2.8mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.007 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


