IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.65 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003456 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.65 kg |
| Category Code | FNC |


