IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.82kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.21 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007192 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.82 kg |
| Dimensions | 244.1 mm × 79.0 mm × 75.9 mm |
| Power consumption | 3.5 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 8 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Effective pixels | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Focal Length | 2.7 mm-13.5 mm |
| Min. Illumination | 0.007 Lux |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


