IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.621 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003584 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.621 kg |
| Unit Net Weight | 0.46 kg |
| Dimensions | Φ122.0 mm × 88.9 mm |
| Power consumption | 6 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual, 1/3 s–1/100000 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| IR Illumination | Yes |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Effective pixels | 2592 (H) × 1944 (V) |
| Focal Length | 2.8mm |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


