IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.38kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.54 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002352 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.54 kg |
| Unit Net Weight | 0.38 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 55 mm × Φ108.9 mm |
| Power consumption | 5.7 Watts |
| Microphone | Built-in |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -40°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100000 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Effective pixels | 2592 (H) ×1944 (V) |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


