IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.815kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.21 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006743 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.815 kg |
| Dimensions | 244.1 mm × 79.0 mm × 75.9 mm |
| Power consumption | 9.5 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual, 1/3 s–1/100000 s |
| Power supply requirements | DC 12V (±30%), PoE (802.3af) (Class 0) |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


