IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.323 kg |
| Shipping Box Width | 16.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009481 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.32 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | 288.4 mm × 94.4 mm × 84.7 mm |
| Power consumption | 5.4 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Operating temperature range | -40°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | PoE / 12VDC |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.003 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


