IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.39kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.665 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003584 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.665 kg |
| Unit Net Weight | 0.39 kg |
| Dimensions | 100.9 mm × Φ109.9 mm |
| Microphone | Built-in |
| Operating temperature range | -40°C to +60°C |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100000 s |
| Power supply requirements | 12V DC/PoE |
| Power options | 12V/PoE |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Effective pixels | 2688(H) × 1520(V) |
| Focal Length | 2.8mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.008 Lux |
| Category Code | FNC |


